O nás

Potřebujete pro svou stavbu někoho, kdo by se spolehlivě postaral o všechny přípravné a dokončovací práce? Máte už za sebou při realizaci staveb špatné zkušenosti a rádi byste, aby tentokrát všechno proběhlo na jedničku? Ve firmě BADIN s. r. o. v Ivančicích už patnáct let zajišťujeme stavební práce pro klienty po celém Brněnsku a nejen Brněnsku, práce většího rozsahu jako je modernizace dálnice D1, vybudování kanalizační sítě v obci Křižanovice a Rájec – Jestřebí, rekonstrukce vodovodního řádu v obci Rájec – Jestřebí,  vybudování protipovodňového průlehu v obci Kurdějov, či kompletní vybudování protipovodňových zídek, průlehů a polní cesty v obci Říčky. Naši nabídku tvoří především veškeré zemní a výkopové práce, demolice a nákladní autodoprava. Snažíme se, abychom každému ze svých klientů nabídli individuální servis, který bude plně odpovídat všem jejich potřebám a požadavkům. Ať už si u nás objednáte jakoukoli z našich služeb, náš zkušený tým Vám dodá spolehlivý, rychlý a kvalitní servis.

A jaké konkrétní služby Vám ve firmě BADIN s. r. o. dokážeme nabídnout?

  • Základ našich služeb tvoří kompletní zemní a výkopové práce. Obojí umíme realizovat v jakémkoli měřítku, jak ručně, tak pomocí strojů. Práci provedeme díky svým dlouholetým zkušenostem precizně a rychle, zároveň ale za velmi rozumnou cenu. Zemní a výkopové práce naší společnosti využijete, kdykoli budete potřebovat vykopat základy pro svou novostavbu, při odvodňování nebo hydroizolaci staveb, pro účel terénních úprav nebo třeba pokládku inženýrských sítí. Samozřejmou součástí našich služeb je i odvoz zeminy.
  • Zvládneme všechny potřebné přípravné práce: od výkopových prací, přes demontáže střech či inženýrských sítí, až po demolice objektů kladivem. Postaráme se o to, aby Vaší novostavbě už nic nebránilo v cestě a aby mohla stavba začít bez dalších komplikací.
  • V naší firmě také dlouhodobě provozujeme vnitrostátní kontejnerovou dopravu. Pokud nevíte, jak se nejlépe zbavit odpadu, který se Vám nahromadil během stavby nebo demolice, rádi přijedeme přímo k Vám, přistavíme kontejner a zajistíme nakládku i odvoz veškerého materiálu. Odpad za Vás také bezpečně a v souladu s platnými předpisy zlikvidujeme.  Zajišťujeme zároveň dovoz i odvoz stavebních materiálů, jako jsou štěrky, písky, zemina, ale i palety se stavebním materiálem, potrubí, skruže,…..

Máte specifické požadavky nebo potřebujete poradit? Ve firmě BADIN s. r. o. Vám rádi kdykoli pomůžeme – na našich zákaznících nám záleží a dbáme na to, aby od nás za všech okolností dostávali ten nejlepší servis. Pokud právě sháníte služby v oblasti zemních a výkopových prací, demolic nebo kontejnerové dopravy v Ivančicích, Brně a jeho širokém okolí, ozvěte se nám! Věříme, že s naší společností budete spokojeni.