O NÁS

Potřebujete pro svou stavbu někoho, kdo by se spolehlivě postaral o všechny přípravné a dokončovací práce? Máte už za sebou při realizaci staveb špatné zkušenosti a rádi byste, aby tentokrát všechno proběhlo na jedničku? Ve firmě BADIN s. r. o. v Ivančicích už patnáct let zajišťujeme stavební práce pro klienty po celém Brněnsku a nejen Brněnsku, práce většíhorozsahu jako je modernizace dálnice D1, vybudování kanalizační sítě v obci Křižanovice a Rájec – Jestřebí, rekonstrukce vodovodního řádu v obci Rájec – Jestřebí,  vybudování protipovodňového průlehu v obci Kurdějov, či kompletní vybudování protipovodňových zídek, průlehů a polní cesty v obci Říčky. Naši nabídku tvoří především veškeré zemní a výkopové práce, demolice a nákladní autodoprava. Snažíme se, abychom každému ze svých klientů nabídli individuální servis, který bude plně odpovídat všem jejich potřebám a požadavkům. Ať už si u nás objednáte jakoukoli z našich služeb, náš zkušený tým Vám dodá spolehlivý, rychlý a kvalitní servis.

A jaké konkrétní služby Vám ve firmě BADIN s. r. o. dokážeme nabídnout?

Základ našich služeb tvoří kompletní zemní a výkopové práce. Obojí umíme realizovat v jakémkoli měřítku, jak ručně, tak pomocí strojů. Práci provedeme díky svým dlouholetým zkušenostem precizně a rychle, zároveň ale za velmi rozumnou cenu. Zemní a výkopové práce naší společnosti využijete, kdykoli budete potřebovat vykopat základy pro svou novostavbu, při odvodňování nebo hydroizolaci staveb, pro účel terénních úprav nebo třeba pokládku inženýrských sítí. Samozřejmou součástí našich služeb je i odvoz zeminy.

Zvládneme všechny potřebné přípravné práce: od výkopových prací, přes demontáže střech či inženýrských sítí, až po demolice objektů kladivem. Postaráme se o to, aby Vaší novostavbě už nic nebránilo v cestě a aby mohla stavba začít bez dalších komplikací.

V naší firmě také dlouhodobě provozujeme vnitrostátní kontejnerovou dopravu. Pokud nevíte, jak se nejlépe zbavit odpadu, který se Vám nahromadil během stavby nebo demolice, rádi přijedeme přímo k Vám, přistavíme kontejner a zajistíme nakládku i odvoz veškerého materiálu. Odpad za Vás také bezpečně a v souladu s platnými předpisy zlikvidujeme.  Zajišťujeme zároveň dovoz i odvoz stavebních materiálů, jako jsou štěrky, písky, zemina, ale i palety se stavebním materiálem, potrubí, skruže,…..

Máte specifické požadavky nebo potřebujete poradit? Ve firmě BADIN s. r. o. Vám rádi kdykoli pomůžeme – na našich zákaznících nám záleží a dbáme na to, aby od nás za všech okolností dostávali ten nejlepší servis. Pokud právě sháníte služby v oblasti zemních a výkopových prací, demolic nebo kontejnerové dopravy v Ivančicích, Brně a jeho širokém okolí, ozvěte se nám! Věříme, že s naší společností budete spokojeni.

ČÍM SE ŘÍDÍME PŘI PRÁCI

Ve firmě BADIN s. r. o. se výkopovým a zemním pracím, demolicím, nákladní autodopravě nebo kontejnerové dopravě nejen po celém Brněnsku věnujeme už patnáct let a jsme rádi, že si nás stovky našich klientů chválí – a celá řad z nich volí opakovanou spolupráci s naší firmou. Svých zákazníků si vážíme a jejich důvěru nechceme zklamat, a proto pečlivě dbáme na to, aby od nás dlouhodobě dostávali jen ten nejkvalitnější možný servis. V naší firmě máme k dispozici zkušený tým pracovníků, kteří své práci rozumí a umí ji odvést tak, aby s ní byli spokojeni i ti nejnáročnější z Vás.

Ať už od nás budete chtít zbourat zbytečnou přístavbu, vykopat základy nebo odvést stavební odpad, přijedeme za Vámi kamkoli v okolí Brna či Ivančic, podobu naší spolupráce detailně zkonzultujeme a výsledek Vám odevzdáme v termínu a v perfektní kvalitě. Umíme se přizpůsobit i neobvyklým a náročným požadavkům a svůj servis pro Vás vždy upravíme tak, aby Vám maximálně vyhovoval. Zavolejte nám a vyzkoušejte kvalitu našich služeb sami!

ZKUŠENOSTI VE STAVEBNICTVÍ

Potřebujete najít někoho, kdo pro Vás provede drobné práce pro přípravu novostavby, demolici části objektu nebo Vám naloží a odveze stavební odpad? Koho jiného byste si na všechny z těchto prací měli vybrat, než firmu s mnoha lety zkušeností a stovkami spokojených zákazníků? Ve firmě Radka Badina jsme za dobu svého fungování dostali možnost spolupracovat na stovkách zakázek na celém Brněnsku a naši klienti si nás chválí pro naši spolehlivost i kvalitu odváděných služeb.

Firmu jsme založili v roce 2001 s cílem zaměřit se na drobnější práce ve stavebnictví a postupem času se jako naše hlavní specializace vyvinuly především tři oblasti: zemní a výkopové práce, demolice objektů a jejich částí a vnitrostátní kontejnerová doprava. Posledních patnáct let jsme věnovali postupnému zlepšování svých služeb a ani dnes se nepřestáváme vyvíjet a přizpůsobovat se novým požadavkům svých klientů. Pokud byste naši firmu rádi využili i Vy, zkuste se nám kdykoli ozvat a přidat se k těm, kteří si naše služby chválí!

Naše zkušenosti:

Kompletní výstavba kanalizační sítě – realizovaná stavba v Křižanovicích u Vyškova.
Celková rekonstrukce komunikace na ulici Jana Blahoslava v Ivančicích.
Rekonstrukce ulice v Moravských Bránicích.
Rekonstrukce cesty v zámeckém parku v Moravském Krumlově.
Rekonstrukce ulic ve městě Rájec Jestřebí.
Rekonstrukce ulic ve městě Jedovnice.
Rekonstrukce vodovodu v obci Rájec – Jestřebí.
Rekonstrukce kanalizační sítě v obci Rájec – Jestřebí.
Kompletní vybudování chodníků a parkovacích ploch v Ivančicích Pod Rénou.
Rekonstrukce chodníků na novém sídlišti v Ivančicích – mezi bloky Luční a Polní.
Rekonstrukce chodníku a vybudování schodiště na ulici Polní v Ivančicích.
Vybudování parkovacích ploch na starém sídlišti – Boží Hora v Ivančicích.
Rekonstrukce polní cesty v Němčicích na Blanensku.
Rekonstrukce kanalizační sítě na úseku D1.
Vybudování „průlehu“ v obci Kurdějov.
Rekonstrukce silnice mezi obcemi Zastávka u Brna – Zbraslav.

JAK SI OBJEDNAT NAŠE SLUŽBY

Chystáte se stavět a nevíte, komu svěřit přípravné práce? Překáží Vám na dvorku už dlouho hromada stavebního odpadu a rádi byste se jej efektivně a bez námahy zbavili? Ve firmě BADIN s. r. o.  jsme tu kdykoli pro Vás a všechny své služby odvedeme tak, abyste mohli být maximálně spokojeni.

Pokud si naše služby objednáte, rádi přijedeme až k Vám a domluvíme se na všech potřebných detailech. Všechny další dotazy a objednávky směřujte na naše telefonní čísla (777 156 747, 774 849 505) nebo na náš e-mail (radekbadin@badinsro.cz). Těšíme se na spolupráci s Vámi!